KPAF zajmuje się kupnem nieruchomości na terenie całego kraju, głównie nieruchomości komercyjnych.


Ponadto nasza firma zajmuje się trudnymi transakcjami między innymi sprzedażą zadłużonych nieruchomości. Oferujemy pomoc w sprzedaniu zadłużonych działek, domów oraz mieszkań które zadłużone są w urzędach skarbowych, bankach, spółdzielniach lub inncyh tego typu instytucjach. Zajmujemy się wnikliwą analizą stanu prawnego nieruchomości aby przedstawić jak najlepsze propozycje rozwiązań. Współpraca z naszą firmą pozwala na umiejętne ustalenie wysokości spłaty danego zadłużenia oraz czuwanie nad bezpieczeństwem Twojej transakcji. Dzięki temu obsłużymy Twoją transakcję sprzedaży kompleksowo w taki sposób, że zaoszczędzisz nawet o 50% kosztów z korzyścią dla Ciebie.

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości na wolnym rynku niesie dla Ciebie korzyści, dzięki którym możesz uniknąć:

  • postępowań sądowych związanych z egzekucją komorniczą,
  • wysokich kosztów windykacji, osiągających nawet 30% wartości Twojej nieruchomości,
  • eksmisji przez którą mógłbyś stracić dach nad głową.

Współpraca z nami zapewnia Ci możliwość sprzedania nieruchomości za kwotę dużo wyższą niż ta którą byś otrzymał po licytacji komorniczej. Oprócz tego pomożemy Ci oszczędzić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy, pomagając Ci uzyskąc korzystne warunki i ugody z wierzycielami.

Słowem podsumowania, jeżeli masz zadłużoną nieruchomość to jak najszybciej zadzwoń do nas. Oferujemy konsultację przy przyjemnej atmosferze, dzięki której możesz osiągnąc korzyści i która może i przyniesie pomoc tylko i wyłącznie Tobie. Naszym zadaniem jest obsłużyć naszego klienta w sposób kompleksowy z trudnymi transakcjami co jest nadzwyczaj istotne.